Gönderen Konu: Kardeşimdeki sorun  (Okunma sayısı 4966 defa)

Modric

• Yeni Üye
  • *
Kardeşimdeki sorun
« : 04 Ocak 2014, 11:34:12 »
Merhaba. Kardeşim odasında böcek olduğunu söylemiş ve annem aramış bulamamış. Başka bir odaya götürmüş ordada böcek var demiş filan yani olmayan bir şeyi görmüş. Bana bir şeyden korktuğu için olmuş gibi geldi ama büyük bir sorun olabilir mi acaba ? İlk defa böyle bir şey oldu.

Uzm. Dr. Mustafa CANBAZOĞLU

• Yönetici
  • Yeni Üye
Ynt: Kardeşimdeki sorun
« Yanıtla #1 : 04 Ocak 2014, 17:25:27 »
Kardeşinizin bu şikayetleri için doğru bir kanatte bulunabilmek için kardeşinizin yaşı ve şikayetlerin başlama şekli ve süresi çok önemlidir.
Saygılarımla.

Modric

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 04 Ocak 2014, 19:32:24 »
Kardeşinizin bu şikayetleri için doğru bir kanatte bulunabilmek için kardeşinizin yaşı ve şikayetlerin başlama şekli ve süresi çok önemlidir.
Saygılarımla.

Hocam kardeşim 14 yaşında. Önce biraz durgunlaştı akşam. Uzanırken arkamdan biri gelip bıçaklar diye korkuyorum filan dedi kalkıp camdan dışarı baktı bende biraz uykuluydum çok önemsemedim korkmuştur bir şeyler izleyip diye düşündüm. Gece yatarken böcek görüyorum filan diyip durmuş. Bugün geçti diyor ama etrafa bakıyor arada sırada böcek var mı diye ?

Uzm. Dr. Mustafa CANBAZOĞLU

• Yönetici
  • Yeni Üye
« Yanıtla #3 : 13 Ocak 2014, 01:28:20 »
Merhaba,
Bu şikayetlere bakılırsa kardeşinizde ciddi bir psikiyatrik rahatsızlık olabilir. Ancak kişinin kendisi bir psikiyatrik muayeneden geçmeden kesin bir şey söylemek mümkün değildir. Size önerim bir an önce kardeşinizi bir Çocuk Psikiyatrisi uzmanına götürmenzdir.
Saygılarımla.